МАЛАГА ЗАГУБИ ЗА ТРЕТИ ПЪТ ПОДРЕД, ТОЗИ ПЪТ ОТ ЛАС ПАЛМАС С 1:3

Вторник, 12 Септември 2017 09:05

В последен мач от 3-ия кръг на испанската Примера дивисион, два от отборите без точки до момента се изправиха в пряк сблъсък.

18-ият Малага посрещна последния Лас Палмас, но отново не успя да зарадва своите фенове. Гостите от Гран Канария пък постигнаха първа победа, след като спечелиха с 3:1.

Резултатът бе открит в края на 1-то полувреме от Джонатан Виера. Скоро след старта на 2-та част обаче Диего Гонсалес изравни.

Успехът си Лас Палмас изкова след като първо Джонатан Кайера в 69-тата, а след това и Лоик Реми в 88-тата вкараха, за да донесат първите три точки за тима си от старта на кампанията.

За Малага пък загубата е трета поредна и закотви тима в дъното на класирането, без спечелена точка.

Росен Станчев

16:00
Новини
15:35
Тенис: Бабош/Хлавачкова - Бертенс/Ларшон (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - финал двойки и награждаване, повторение)
15:35
Тенис: Шуай Пенг - Винъс Уилямс (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier 2017 - повторение)