ГОЛДЪН СТЕЙТ ПРЕМАЗА ЛА КЛИПЪРС СЪС 141:113 В НБА

Вторник, 31 Октомври 2017 11:55

След неубедителния старт на сезона, шампионът в НБА - Голдън Стейт Уориърс се върна на победния път. При гостуването си на ЛА Клипърс „войните“ се зравихриха и направо премазаха противника си с почти 30 точки разлика за 141-113.

Домакините имаха предимство в началните минути, но Голдън Стейт направи обрат и след първата част водеше с 34-28. На почивката преднината на тима достигна 17 точки, а след паузата Уориърс направиха победата си още по-изразителна.

Над всички и най-резултатен за успеха бе Стеф Къри, който отбеляза 31 точки, а Кевин Дюрант добави 19-ет. За Клипърс Данило Галинари вкара 19-ет, но и това не помогна на тима му.

В друг мач Бостън Селтикс победи като домакин Сан Антонио Спърс със 108:94, Ню Йорк Никс се наложиха със 116:110 над Денвър като домакини, a Филаделфия победи като гост Хюстън със 115:107.

Росен Станчев

18:20
Свободна зона: Ще постигне ли опозицията своите цели? гост: Осман Октай - публицистично предаване