ЦСКА С ВТОРА ЧИСТА ПОБЕДА В ЖЕНСКОТО ВОЛЕЙБОЛНО ПЪРВЕНСТВО

Петък, 03 Ноември 2017 18:58

Волейболният отбор на ЦСКА записа втора чиста победа в родното първенство за жени, след като в своята зала - "Васил Симов" надигра състава на Казанлък с 3:0 гейма. В отделните части на 23, 18 и 21 точки. Старши треньорът на ЦСКА Юлия Иванова - Минчева използва целия си състав в мача. Гостите от Казанлък повеждаха в резултата до 20-та точка в първия и третия гейм, като в третия дори водеха с 16 на 20 точки, но младия състав на треньора Диян Боюклиев не издържа и загуби последния гейм на 21 точки. В следващия кръг  ЦСКА гостува на Берое на 11 ноеври, а Казанлък приемат Славия ден по-рано.
В другия мач съставът на Левски загуби изненадващо като домакин от състава на Раковски Димитровград с 0:3 гейма.