ОКЛАХОМА ПАДНА В ДЕНВЪР, ХЮСТЪН НАДВИ КЛИВЛАНД

Петък, 10 Ноември 2017 11:29

Тимът на Денвър Нъгетс победи Оклахома Сити Тъндър със 102:94 у дома в последния днешен двубой от НБА. Ключова в срещата се оказа четвъртата част, в началото на която домакините вкараха 12 точки, а съперникът им само една. Най-резултатен в срещата стана Кармело Антъни от тима на "гръмотевиците" с 28 точки.

Хюстън Рокетс надви Кливланд Кавалиърс на свой терен със 117:113. Асът на гостите ЛеБрон Джеймс контузи глезена си в началните минути, но остана на игрището и завърши с 33 точки и 7 асистенции. За "ракетите" пореден отличен мач изигра Джеймс Хардън, който стана автор на 35 точки, 11 борби и 13 асистенции и бе в основата на четвъртата поредна победа на Хюстън. С домакински успех се поздрави и Торонто Раптърс - 122:118 срещу Ню Орлиънс Пеликанс.

Р.БУДИНОВА, Р.СТАНЧЕВ

18:20
Свободна зона: Ще постигне ли опозицията своите цели? гост: Осман Октай - публицистично предаване