СЪОТБОРНИЦИ СЕ СБИХА ПРИ ПОБЕДАТА НА ФЛАМЕНГО НАД КОРИНТИАНС С 3:0

Понеделник, 20 Ноември 2017 10:11

Фламенго победи Коринтианс с 3:0 в мач от 36-ия кръг на бразилската Серия А. Двубоят бе без значение за гостите, които станаха предсрочно шампиони и изиграха слаб двубой. Домакините от Рио де Жанейро откриха резултата в 21-ата минута. Аржентинецтът Федерико Манкуело насочи топката по неспасяем начин във вратата на вратаря на гостите Касио. В 33-ата минута капитанът на Фламенго Диего удвои след изпълнение на дузпа. В края на първото полувреме се случи най-скандалния момент в срещата. След изпълнение на ъглов удар на Коринтианс, играчите на дом
 акините Родолфо и Фелипе Визеу се скараха, последва и размяна на удари. Това обаче обегна на съдията, който не изгони нито един от двамата. Само минута след тази скандална ситуация единият от замесените - Фелипе Визеу вкара за 3:0 и показа среден пръст на своя съотборник, който отново тръгна да търси саморазправа, но бе спрян от няколко футболисти на Фламенго.
През второто полувреме нямаше нови попадения и срещата завърши с класическия успех за домакините, които се изкачиха на 6-ото място в класирането, два кръга преди края на шампионата.