САНТОС ИЗЛЕЗЕ ТРЕТИ СЛЕД УСПЕХ НАД ФЛАМЕНГО

Понеделник, 27 Ноември 2017 09:57

Сантос сложи край на “черната си серия” срещу Фламенго, след като записа успех като гост с 2:1 в среща от предпоследния 37-и кръг на Бразилейро. Тимът от Сао Пауло нямаше успех срещу този от Рио де Жанейро в 15 поредни двубоя.
Домакините първи откриха резултата. Това стана в 7-ата минута, когато Лукас ПакетА се възползва от лошо изчистване с глава на Виктор Фераз и отблизо с глава преодоля Вандерлей. Само 3 минути по-късно обаче вратарят на Фламенго Алекс Мураля извърши голяма глупост в наказателното поле като опита да покзва техника, но Рикардо Оливейра открадна топката, след което я подаде на Бруно Енрике за 1:1. Гостите стигнаха до пълния обрат през второто полувреме, когато влезлият малко по-рано в игра Артур стреля силно и донесе успеха на своя тим. С този успех Сантос събра 62 точки, качвайки се на 3-ото място в класирането и си гарантира директно участие в групите на Копа Либертадорес догодина. Фламенго ще трябва да мине през квалификациите.

19:30
Новини
19:45
Тенис: Бабош/Хлавачкова - Бертенс/Ларшон (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - финал двойки и награждаване, повторение)