ЛЕВСКИ НАПРАВИ СТРАХОТНО БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ ЗА КРИСИ

Събота, 23 Декември 2017 12:27

Фенове, играчи и ръководство на сините създадоха истински спортен празник в зала „Универсиада“, преминал под надслов "Един за всички - всички за Криси”. Един срещу друг се изправиха футболния Левски и шампионът по футзал Левски София-Запад. Срещата премина през много обрати и брилянтни отигравания, завършвайки 6:6. Събитието уважи създателят на синята приказка през 2006 година Станимир Стоилов. На терена пък излязоха Христо Йовов, Божидар Митрев, Дончо Донев, Асен Букарев, Димитър Телкийски, Захари Сираков и юноши от школата на сините.
Двубоят не започна добре за ветераните и юношите на Левски, които губеха с 1:4. В началото на второто полувреме обаче се разигра атомното дуо Текийски-Йовов, което бързо върна интригата в двубоя. Особено ефектно бе попадението на Бижутера за 4:4, когато получи пас от Телкийски и с едно залъгващо движение финтира футболистите и вратаря на Левски (Сафия-Запад). До края на мача и двата тима търсеха победата, но в крайна сметка шоуто приключи с равенство – 6:6. Всички приходи от събитието ще отидат за лечението на Криси.

13:30
Новини
13:00
Тенис: Малек Джазири - Кайл Едмънд (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - IV четвъртфинал, повторение)
12:00
Футбол: Реал /Сосиедад/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)