ЛАС ПАЛМАС ОТНОВО НЕ УСПЯ. РЕГИСТРИРА 13-ТА ЗАГУБА СЛЕД 1:2 ОТ ЕЙБАР

Неделя, 07 Януари 2018 11:29

В последния мач от събота вечер последният в класирането Лас Палмас пропусна пореден шанс да спечели поне точка, след като загуби с 1:2 домакинството си на Ейбар.

Отборът от Гран Канария водеше в резултата до 73-ата минута, но не издържа на натиска и инкасира две попадения. Ейбар доминираше тотално и логиката възтържествува в 73-ата

минута, когато току-що появилият се дебютант за гостите Фабиан Ореяна изравни, а след още четири минути Серхи Енрик направи 2:1.

Поражението е 13-то за Лас Палмас и те остават последни, докато Ейбар е на крачка от място в зона “Европа”.