Левски се събуди! Обертан и Костов изригнаха

Неделя, 25 Февруари 2018 18:30

Отборът на Левски се събуди, като показа нападателен, бърз и резултатен футбол, който се хареса на малкото фенове по трибуните на "Васил Левски". "Сините" спечелиха напълно заслужено с 4:1 над Септември (София) в мач от 22-ия кръг на Първа лига, след като изиграха един от най-добрите си мачове под ръководството на Делио Роси. Новият централен нападател на отбора Станислав Костов откри головата си сметка, отбелязвайки първите две попадения в мача. Той се разписа два пъти с глава, като стори това първо в 29-ата минута, а след това удвои в 57-ата минута. Голямата звезда Габриел Обертан също изригна с две попадения, като беше точен в 66-ата минута и 90-ата минута. Новакът в групата върна един гол в 84-ата минута от дузпа, когато резервата Антони Иванов беше точен.

Успехът е 13-и за Левски през този сезон, като съставът вече има 46 точки. Тимът се възползва от грешната стъпка на ЦСКА-София, който вчера завърши 0:0 с Черно море на "Българска армия", като се доближи на шест точки от "червените" и Лудогорец. Шампионите обаче имат мач по-малко.