ЛУДОГОРЕЦ ЛИДЕР СЛЕД НУЛЕВО РЕМИ СРЕЩУ ЦСКА

Вторник, 13 Август 2019 11:19

Лудогорец отново е лидер в Първа лига, въпреки че не успя да победи ЦСКА. Дербито в Разград завърши 0:0, като и двата тима имаха добри възможности да накажат противника.

“Нашите положения бяха по-чисти”, заяви наставникът на “червените” Люпко Петрович. “Стана добър мач, доволен съм от моите футболисти. Но скамейката ни не е дълга, не знам колко ще издържим при този натоварен календар”, добави старши треньорът на ЦСКА. В четвъртък от 20 часа българско време “червените” имат тежка задача като гости на “Зоря” (Луганск) в реванш от третия предварителен кръг в Лига Европа, след като първият мач завърши 1:1.
“Стана нещо като дерби. Изключителни съдии”, коментира иронично пък треньорът на “Лудогорец” Стойчо Стоев. “Срещу Кешеру имаше каратистки удар в наказателното поле, съдията беше на няколко метра”, допълни Стоев. Неговият тим на практика е сигурен участник в плейофите на Лига Европа след разгрома над “Дъ Ню Сейнтс” с 5:0. Реваншът в Уелс е в четвъртък от 20.30 часа.

13:30
Новини
11:30
Тенис: Аля Томлянович - Сайсай Женг (Zhengzhou Open, Чънджоу; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)