ЛУДОГОРЕЦ ДРЪПНА СЪС 7 ТОЧКИ, СЛЕД КАТО БИ ТИМА НА ХЕРО

Неделя, 03 Ноември 2019 14:24

Лудогорец победи Берое с 3:1 и се отдалечи на 7 точки пред Левски и Локомотив (Пловдив) в класирането на Първа лига. "Сините" от София, както и носителите на Купата на България все пак още не са изиграли своите мачове от 15-ия кръг на първенството.

Гостите от Стара Загора поведоха с попадение на Конте още в 6-ата минута. Вандерсон изравни в средата на първото полувреме, а останалите попадения за шампионите паднаха след почивката, реализирани от Клаудиу Кешеру (52) и Якуб Шверчок (80). Това беше първа загуба за новия наставник на Берое Димитър Димитров-Херо, който до преди година и половина водеше Лудогорец.

14:30
Новини
14:30
Тенис: Арина Сабаленка - Алисън Риск (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 – финал, повторение)