БАРСЕЛОНА ПОСТИГНА ПЪЛЕН ОБРАТ СРЕЩУ БЕТИС

Понеделник, 10 Февруари 2020 17:47

Барселона постигна изстрадан успех над Бетис като гост с 3:2 в последния двубой от 23-ия кръг на Ла Лига. Домакините поведоха в резултата още в 6та минута след гол от дузпа на  Серхио Каналес. Барса реагира мигновено , като Френки де Йонг изравни като се възползва от  великолепна асистенция на Меси. В 26-ата минута Набил Фекир отново даде преднина на Бетис . Французинът отбеляза с техничен диагонален изстрел. В добавеното време на първата част гостите отбелязаха четвъртото попадение в мача като останаха големи съмнения за нарушение в атака на Лангле. След разбъркване в наказателното поле на домакините Бускетс се оказа на точното място и възстанови равенството. След почивката драматичните и дискусионни моменти продължиха. Лангле направи обрата за Барса пълен след много добре насочен изстрел с глава. До края на срещата двата тима завършиха мача с човек по-малко. Фекир бе изгонен от състава на Бетис, а провинилият се от "Лос Кулес" бе героят Лангле. С победата каталунците събраха актив от 49 точки, като изостават с 3 от лидера Реал (Мадрид) Бетис се намира на 13-ата позиция с 28 пункта.

04:00
"Изкуството - тогава, сега и завинаги: Атанас Мацурев" - 58 еп., предаване за изкуство
02:30
Тенис: Белинда Бенчич - Светлана Кузнецова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)