ЛЕВАНТЕ ОТНЕСЕ БЕТИС С 4:2

Неделя, 28 Юни 2020 19:02

Леванте победи Бетис с 4:2 в мач от 32-ия кръг на Ла Лига. Домакините тотално надиграха своя съперник и продължават силното си представяне след рестарта на шампионата.

Още в 21-та минута “гранотас” излязоха напред в резултата чрез Борха Майорал, а 14 по-късно Енис Барди удвои. При този резултат дойде и почивката.

Наказателната акция на Леванте продължи и след почивката с нови два бързи гола. В 50-та минута Хосе Луис Моралес направи резултата класически, а още преди да е изминал и час игра Рубен Рочина вкара четвърто попадение във вратата на Бетис. След това попадение домакините се отпуснаха и позволиха на “вердибланкос” да направят загубата си по-почетна. Първо Серхио Каналес върна едно попадение в 70-та минута, а в 87-та Хуанми оформи крайния резултат Леванте – Бетис 4:2.

С успеха Леванте се изравни се изравни с Осасуна на 12-та позиция с 41 точки, а гостите от Севиля остават едно място по-назад, но и с 4 пункта по-малко.

14:00
Новини
13:00
Тенис: Елина Свитолина - Мари Бузкова (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - финал, повторение)