РЕАЛ (МАДРИД) ОТНОВО ПЪРВИ СЛЕД МИНИМАЛЕН УСПЕХ НАД ЕСПАНЬОЛ

Понеделник, 29 Юни 2020 15:21

Реал Мадрид постигна ценен успех с 1:0 над Еспаньол в мач от 32-и кръг на Ла Лига. Домакините започнаха добре мача , като можеше да поведат още 4-ата минута, но удар на Дардер бе блокиран от Дани Карвахал. В осмата минута Каземиро можеше да реализира зрелищно попадение с шут зад центъра. Той видя излезлия напред Диего Лопес и почти успя да го прехвърли, но стражът протегна ръка и се справи. В края на първата част Еден Азар пропусна чудесна възможност за своя тим, като от няколко метра не успя да преодолее стража на Еспаньол. Все пак в заключителните секунди на полувремето Реал поведе. Бензема подаде отлично към Каземиро с пета , който отблизо се разписа за 1:0. След почивката двата отбора намалиха темпото и резултата остана непроменен. Благодарение на успеха "кралете" събраха 71 точки и се завърнаха на върха в класирането. Вторият Барселона е с 69. Еспаньол пък се намира на последното място с 24 пункта.

14:30
Новини
13:00
Тенис: Елина Свитолина - Мари Бузкова (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - финал, повторение)
14:30
"Посланиците на Ла Лига: Фернандо Йеро и Луис Гарсия" - 2 еп., документална поредица