ГРАНАДА НАНЕСЕ ПЪРВА ЗАГУБА НА СЕВИЛЯ ЗА СЕЗОНА

Събота, 17 Октомври 2020 18:27

Отборът на Севиля допусна първо поражение от началото на сезона в Ла Лига, след като отстъпи с 0:1 при визитата си на Гранада. В 33-ата минута Мунир стреля от дистанция към долния десен ъгъл, но стражът на домакините се отчете с брилянтно спасяване. Цяло второ полувреме тимът на Лопетеги игра с човек по-малко, след като Жоан Жордан си изкара два жълти картона само в рамките на добавеното време на първата част. При втория случай той ритна съперник без топка и след намесата на ВАР бе отстранен. Гранада успя да се възползва от численото си преимущество чак в края на мача, когато Анхел Ерера засече с глава топката и я изпрати в мрежата на Севиля .  Така играчите на Диего Маринес се изравниха по точки с лидера Реал Мадрид. Отборът от Андалусия обаче е с мач по-повече. Севиля пък заема седмото място във временното подреждане със 7 пункта.

11:30
Новини
10:00
Футбол: Реал Сосиедад - Уеска (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
10:50
Тенис: Дженифър Брейди - Вероника Кудерметова (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)