УЕСКА ЗАГУБИ ДОМАКИНСТВОТО СИ НА БЕТИС С 0:2

Вторник, 12 Януари 2021 11:57

Отборът на Бетис спечели с 2:0 гостуването си на Уеска. Последната среща от 18-ия кръг на Ла Лига беше трето поредно поражение у дома за последния в класирането на испанския шампионат. Победата не дойде никак лесно за Бетис, които стигнаха до двата си гола едва в края на мача. Тимът от Севиля поведе в 78-ата минута с гол на Манди. Акуоку получи втори жълт картон няколко минути след това, но играчите на Уеска не успяха да се възползват от численото си предимство. В добавеното време на срещата Фекир центрира към Санабрия, който с глава прати топката във врата на домакините и оформи крайния резултат. С успеха си тимът на Бетис излезе на 10-ата позиция в Ла Лига, а Уеска остава на последното място с едва 12 точки.

22:00
Футбол: Алавес - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
22:30
Тенис: Онс Джабер - Петра Квитова (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - I четвъртфинал, повторение)