Спортна Програма за 16 - 22 Септември








Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020

Петък 20.09
22:00 – 00:00 Пряко: Осасуна - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD

Събота 21.09
14:00 – 16:00 Пряко: Виляреал - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
17:00 – 19:00 Пряко: Леванте - Ейбар (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
19:30 – 21:30 Пряко: Атлетико /М/ - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
21:30 - 22:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
22:00 – 23:50 Пряко: Гранада - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
23:50 – 00:10 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD

Неделя 22.09
17:00 – 19:00 Пряко: Валенсия - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
19:30 – 21:30 Пряко: Атлетик /Б/ - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
21:30 - 22:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
22:00 – 23:50 Пряко: Севиля - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
23:50 – 00:10 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD

Вторник 24.09
20:00 – 22:00 Пряко: Валядолид - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
22:00 – 00:00 Пряко: Барселона - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD

Сряда 25.09
20:00 – 22:00 Пряко: Майорка - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
22:00 – 00:00 Пряко: Реал /М/ - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD

Четвъртък 26.09
20:00 – 22:00 Пряко: Ейбар - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
22:00 – 00:00 Пряко: Реал /Сосиедад/ - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD

Петък 27.09
22:00 – 00:00 Пряко: Виляреал – Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD

Събота 28.09
14:00 – 16:00 Пряко: Атлетик /Б/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
16:30 – 17:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
17:00 – 18:50 Пряко: Хетафе - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
18:50 – 19:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
21:30 - 22:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
22:00 – 23:50 Пряко: Атлетико /М/ - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
23:50 – 00:10 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD

Неделя 29.09
15:00 – 17:00 Пряко: Ейбар - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
17:00 – 19:00 Пряко: Алавес - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
19:30 – 21:30 Пряко: Леванте - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
22:00 – 00:00 Пряко: Севиля - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/2020) Sport+HD
Toray Pan Pacific Open Tennis Tournament, Осака (WTA Premier)

Петък 20.09
06:00 – 11:00 Пряко: Toray Pan Pacific Open Tennis Tournament, Осака - четвъртфинали (WTA Premier) F+ / Sport+HD
11:00 - 14:30 Пряко: Toray Pan Pacific Open Tennis Tournament, Осака - четвъртфинали (WTA Premier) Sport+HD

Събота 21.09
06:00 - 07:30 Пряко: Toray Pan Pacific Open Tennis Tournament, Осака – I полуфинал (WTA Premier) F+ / Sport+HD
07:30 - 10:30 Пряко: Toray Pan Pacific Open Tennis Tournament, Осака – II полуфинал (WTA Premier) Sport+HD

Неделя 22.09
06:00 - 08:15 Пряко: Toray Pan Pacific Open Tennis Tournament, Осака - финал (WTA Premier) F+ / Sport+HD
Guangzhou Open, Гуанджоу - (WTA International)

Петък 20.09
11:00 - 15:00 Пряко: Guangzhou Open, Гуанджоу - полуфинали (WTA International) F+

Събота 21.09
07:30 - 10:00 Пряко: Guangzhou Open, Гуанджоу - финал (WTA International) F+
Korea Open, Сеул (WTA International)

Събота 21.09
08:00 - 10:30 Запис: Korea Open, Сеул – I полуфинал (WTA International) Записът е за 12:30 по F+
10:30 - 12:30 Пряко: Korea Open, Сеул – II полуфинал (WTA International) F+ / Sport+HD

Неделя 22.09
08:15 - 10:30 Пряко: Korea Open, Сеул - финал (WTA International) F+ / Sport+HD
Wuhan Open, Ухан – (WTA Premier 5)

Четвъртък 26.09
09:30 - 13:30 Пряко: Wuhan Open, Ухан – I и II четвъртфинали (WTA Premier 5) F+ / Sport+HD
14:00 - 18:00 Пряко: Wuhan Open, Ухан – III и IV четвъртфинали (WTA Premier 5) F+ / Sport+HD

Петък 27.09
11:30 - 13:30 Пряко: Wuhan Open, Ухан – I полуфинал (WTA Premier 5) Sport+HD
14:00 - 16:00 Пряко: Wuhan Open, Ухан – II полуфинал (WTA Premier 5) F+ / Sport+HD

Събота 28.09
11:30 - 14:00 Пряко: Wuhan Open, Ухан – финал (WTA Premier 5) Sport+HD
Tashkent Open, Ташкент (WTA International)

Петък 27.09
09:00 - 11:00 Пряко: Tashkent Open, Ташкент – I полуфинал (WTA International) F+ / Sport+HD
11:00 - 13:30 Пряко: Tashkent Open, Ташкент – II полуфинал (WTA International) F+

Събота 28.09
11:00 - 13:30 Пряко: Tashkent Open, Ташкент – финал (WTA International) F+
 


 




Още новини от
 
ТВ КАНАЛИ НА РОЗЕНФЕЛД и КО АД
22:00
"Ла Лига: Превю на предстоящия кръг" - документална поредица
21:30
Тенис: Виктория Голубич - Саманта Стоусър (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International - I полуфинал, повторение)
22:00
Пряко: Футбол: Осасуна - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)