Спортна Програма за 22 - 28 Февруари






Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021

Понеделник 22.02
22:00 – 00:00 Пряко: Осасуна - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Сряда 24.02
20:00 – 22:00 Пряко: Барселона - Елче (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Петък 26.02
22:00 – 00:00 Пряко: Леванте - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Събота 27.02
15:00 – 16:50 Пряко: Ейбар - Уеска (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
16:50 – 17:10 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
17:15 – 19:05 Пряко: Севиля - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
19:05 – 19:25 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
19:30 – 21:30 Пряко: Алавес - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
22:00 – 00:00 Пряко: Хетафе - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Неделя 28.02
15:00 – 17:00 Пряко: Селта - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
17:15 – 19:15 Пряко: Кадис - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
19:30 – 21:30 Пряко: Гранада - Елче (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
21:30 – 22:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
22:00 – 23:50 Пряко: Виляреал - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
23:50 – 00:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Понеделник 01.03
21:30 – 22:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
22:00 – 23:50 Пряко: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
23:50 – 00:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Петък 05.03
22:00 – 00:00 Пряко: Валенсия - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Събота 06.03
15:00 – 17:00 Пряко: Валядолид - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
17:15 – 19:15 Пряко: Елче - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
19:30 – 21:30 Пряко: Кадис - Ейбар (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
21:30 – 22:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
22:00 – 23:50 Пряко: Осасуна - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
23:50 – 00:00 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Неделя 07.03
15:00 – 16:50 Пряко: Уеска - Селта (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
16:50 – 17:10 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
17:15 – 19:05 Пряко: Атлетико /М/ - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021, В паузата: Коментарно студио) Sport+HD
19:05 – 19:25 Пряко: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
19:30 – 21:30 Пряко: Реал /Сосиедад/ - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
22:00 – 00:00 Пряко: Атлетик /Б/ - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Понеделник 08.03
22:00 – 00:00 Пряко: Бетис - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD

Сряда 10.03
20:00 – 22:00 Пряко: Атлетико /М/ - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021) Sport+HD
Adelaide International, Аделаида (WTA 500)

Вторник 23.02
06:00 – 08:30 Пряко: Adelaide International, Аделаида (WTA 500) F+ / Sport+HD
10:00 – 14:00 Пряко: Adelaide International, Аделаида (WTA 500) F+ / Sport+HD

Сряда 24.02
06:00 – 08:30 Пряко: Adelaide International, Аделаида (WTA 500) Sport+HD
10:00 – 14:00 Пряко: Adelaide International, Аделаида (WTA 500) F+ / Sport+HD

Четвъртък 25.02
02:30 – 06:30 Пряко: Adelaide International, Аделаида - четвъртфинали (WTA 500) F+ / Sport+HD
10:00 – 14:00 Пряко: Adelaide International, Аделаида - четвъртфинали (WTA 500) F+ / Sport+HD

Петък 26.02
06:30 – 08:30 Пряко: Adelaide International, Аделаида - I полуфинал (WTA 500) F+ / Sport+HD
10:00 – 12:00 Пряко: Adelaide International, Аделаида - II полуфинал (WTA 500) F+ / Sport+HD

Събота 27.02
09:30 – 12:00 Пряко: Adelaide International, Аделаида - финал (WTA 500) F+ / Sport+HD
Qatar Total Open 2021, Доха (WTA 500)

Вторник 02.03
13:30 – 17:30 Пряко: Qatar Total Open 2021, Доха (WTA 500) F+ / Sport+HD
17:30 – 19:00 Пряко: Qatar Total Open 2021, Доха (WTA 500) F+
19:00 – 21:00 Пряко: Qatar Total Open 2021, Доха (WTA 500) F+ / Sport+HD

Сряда 03.03
13:30 – 21:00 Пряко: Qatar Total Open 2021, Доха (WTA 500) F+ / Sport+HD

Четвъртък 04.03
13:30 – 21:00 Пряко: Qatar Total Open 2021, Доха - четвъртфинали (WTA 500) F+ / Sport+HD

Петък 05.03
17:00 – 21:30 Пряко: Qatar Total Open 2021, Доха - полуфинали (WTA 500) Sport+HD

Събота 06.03
17:00 – 19:30 Пряко: Qatar Total Open 2021, Доха - финал (WTA 500) F+
Open 6ème Sens - Métropole De Lyon, Лион (WTA 250)

Петък 05.03
14:00 – 17:00 Пряко: Open 6ème Sens - Métropole De Lyon, Лион - четвъртфинали (WTA 250) F+ / Sport+HD
17:00 – 22:00 Пряко: Open 6ème Sens - Métropole De Lyon, Лион - четвъртфинали (WTA 250) F+

Събота 06.03
15:30 – 17:00 Пряко: Open 6ème Sens - Métropole De Lyon, Лион - полуфинали (WTA 250) F+
17:00 – 19:30 Тенис: Open 6ème Sens - Métropole De Lyon, Лион - полуфинали (WTA 250) – запис за 20:00 F+
19:30 – 20:00 Пряко: Open 6ème Sens - Métropole De Lyon, Лион - полуфинали (WTA 250) F+

Неделя 07.03
16:30 – 19:00 Пряко: Open 6ème Sens - Métropole De Lyon, Лион - финал (WTA 250) F+
Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA 1000)

Понеделник 08.03
10:00 – 21:00 Пряко: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA 1000) F+ / Sport+HD

Вторник 09.03
10:00 – 21:00 Пряко: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA 1000) F+ / Sport+HD

Сряда 10.03
10:00 – 21:00 Пряко: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA 1000) F+ / Sport+HD
 


 




Още новини от
 
ТВ КАНАЛИ НА РОЗЕНФЕЛД и КО АД
16:30
Новини
16:00
Тенис: Кая Канепи - Елизе Мертенс (Gippsland Trophy, Мелбърн; WTA 500 - финал и награждаване, повторение)
16:55
"Ла Лига - 90 години (р)еволюция... Уникалните традиции" - 2 еп., документална поредица