ТЕНИС ПРОГРАМА
 

Тенис

24 Февруари - 01 Март 

Сряда 26 Февруари 13:00 Йелена Остапенко - Петра Квитова F+ / Sport+HD
NEXT Ашли Барти - Елена Рибакина F+ / Sport+HD
NEXT Юлия Путинцева - Белинда Бенчич F+ / Sport+HD
СЛЕД 18:00 Каролина Плишкова - Онс Джабер F+ / Sport+HD
NEXT Гарбине Мугуруса - Даяна Ястремска F+ / Sport+HD
Четвъртък 27 Февруари 14:30 22:30 Пряко: Qatar Total Open 2020, Доха - четвъртфинали F+ / Sport+HD
Петък 28 Февруари 01:00 09:30 Пряко: Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко - четвъртфинали F+ / Sport+HD
16:00 18:00 Пряко: Qatar Total Open 2020, Доха – I полуфинал F+ / Sport+HD
18:00 20:00 Пряко: Qatar Total Open 2020, Доха – II полуфинал F+
18:00 20:00 Пряко: Chile Dove Men+Care Open, Сантяго – I четвъртфинал Sport+HD
20:00 22:00 Пряко: Chile Dove Men+Care Open, Сантяго – II четвъртфинал (ATP 250) F+ / Sport+HD
22:00 00:00 Пряко: Chile Dove Men+Care Open, Сантяго – III четвъртфинал F+
Събота 29 Февруари 00:00 02:00 Пряко: Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко – I полуфинал F+ / Sport+HD
01:30 04:00 Пряко: Chile Dove Men+Care Open, Сантяго – IV четвъртфинал F+ / Sport+HD
04:00 06:00 Пряко: Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко – II полуфинал F+ / Sport+HD
17:00 19:30 Пряко: Qatar Total Open 2020, Доха – финал F+
22:00 00:00 Пряко: Chile Dove Men+Care Open, Сантяго – I полуфинал F+
Неделя 01 Март 00:00 02:00 Пряко: Chile Dove Men+Care Open, Сантяго – II полуфинал F+ / Sport+HD
02:00 04:30 Пряко: Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко – финал F+ /Sport+HD
21:00 23:30 Пряко: Chile Dove Men+Care Open, Сантяго – финал F+
Петък 06 Март 14:00 22:00 Пряко: Lyon Open, Лион - четвъртфинали F+ / Sport+HD
20:00 22:00 Тенис: Abierto GNP Seguros, Монтерей – I четвъртфинал F+ / Sport+HD
22:00 00:00 Пряко: Abierto GNP Seguros, Монтерей – II четвъртфинал F+
Събота 07 Март 00:00 Тенис: Abierto GNP Seguros, Монтерей – I четвъртфинал (WTA International) F+ / Sport+HD
15:30 20:00 Пряко: Lyon Open, Лион - полуфинали F+
22:00 00:30 Пряко: Abierto GNP Seguros, Монтерей - I полуфинал F+
Неделя 08 Март 01:00 03:30 Пряко: Abierto GNP Seguros, Монтерей - II полуфинал F+ / Sport+HD
16:00 18:30 Пряко: Lyon Open, Лион - финал F+
Понеделник 09 Март 00:30 03:00 Пряко: Abierto GNP Seguros, Монтерей - финал F+ / Sport+HD
Сряда 11 Март 20:00 02:30 Пряко: BNP Paribas Open, Индиън Уелс F+ / Sport+HD
Четвъртък 12 Март 20:00 02:30 Пряко: BNP Paribas Open, Индиън Уелс F+ / Sport+HD
Петък 13 Март 20:00 02:30 Пряко: BNP Paribas Open, Индиън Уелс F+
Събота 14 Март 00:00 02:30 Пряко: BNP Paribas Open, Индиън Уелс F+ / Sport+HD
20:00 02:30 Пряко: BNP Paribas Open, Индиън Уелс F+
Неделя 15 Март 00:00 02:30 Пряко: BNP Paribas Open, Индиън Уелс F+ / Sport+HD
20:00 02:30 Пряко: BNP Paribas Open, Индиън Уелс F+
Понеделник 16 Март 00:00 02:30 Пряко: BNP Paribas Open, Индиън Уелс F+ / Sport+HD
20:00 21:30 Пряко: BNP Paribas Open, Индиън Уелс Sport+HD
21:30 02:30 Пряко: BNP Paribas Open, Индиън Уелс F+ / Sport+HD