Програма

  • Тв програма bTV
  • Тв програма NOVA
  • Тв програма BNT
  • Тв програма NOVA SPORT
  • Тв програма DIEMA
  • Тв програма DIEMA SPORT
  • Тв програма DIEMA SPORT 2
  • Тв програма DIEMA SPORT 3
  • Тв програма KINONOVA
  • Тв програма BTV ACTION
  • Вторник - 16.07.2024
  • Вто
06:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
07:00
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.71 /п./
15:00
Премиера: "Плен" - сериал, с.1, еп.16
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.73
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Кой да знае?" - куиз шоу с водещ Александър Кадиев
21:00
"Лас Вегас" - сериал, с.1, еп.7
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
"Под наблюдение" - сериал, с.3, еп.20
23:30
"Под прикритие" - сериал, с.5, еп.11
  • Вторник - 16.07.2024
  • Вто
06:00
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
07:00
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"X Factor" - специално издание
22:00
"Big Brother" - специално издание
23:30
"Господари на ефира" - специално издание
  • Вторник - 16.07.2024
  • Вто
02:00
Еротичен Телепазар
09:00
11:00
Ангола - Ливан Баскетбол: Олимпийска Квалификация Мъже 2024, групова фаза /n/
13:00
Финландия - Бахамски острови Баскетбол: Олимпийска Квалификация Мъже 2024, групова фаза /n/
15:00
Новини
15:05
Бахамски острови - Полша Баскетбол: Олимпийска Квалификация Мъже 2024, групова фаза /n/
17:00
Полша - Финландия Баскетбол: Олимпийска Квалификация Мъже 2024, групова фаза /n/
19:00
Нова Зеландия - Словения Баскетбол: Олимпийска Квалификация Мъже 2024, групова фаза /n/
21:00
Новини
21:05
Грузия - Латвия Баскетбол: Олимпийска Квалификация Мъже 2024, групова фаза /n/
23:00
Мексико - Литва Баскетбол: Олимпийска Квалификация Мъже 2024, групова фаза /n/
  • Вторник - 16.07.2024
  • Вто
01:00
Програмна пауза
08:00
10:00
Лудогорец - Левски Футбол: efbet Лига 2023/2024 /n/
12:00
Монтана - Септември Футбол: Втора професионална лига 2023/2024 /n/
14:00
Домът на футбола предаване за български футбол 2024/2025 /n/
15:00
ЦСКА - ЦСКА 1948 Футбол: Мач за място в Лига на конференциите /n/
17:30
Ботев Враца - Марек Футбол: Мач за място в efbet Лига /n/
20:30
ЦСКА - Лудогорец класика от Първа професионална лига 2018/2019 /n/
21:00
Лудогорец - Динамо Батуми Футбол: Квалификации за Шампионска лига 2024/2025 /n/
23:00
Ботев Пловдив - Марибор Футбол: Квалификации за Лига Европа 2024/2025 /n/
  • Вторник - 16.07.2024
  • Вто
07:00
Борнемут - Нюкасъл Юнайтед Футбол: Висша лига 2023/2024
09:00
11:00
Уулвърхямптън Уондърърс - Тотнъм Хотспър Футбол: Висша лига 2023/2024
13:00
Арсенал - Бърнли Футбол: Висша лига 2023/2024
15:00
Астън Вила - Фулъм Футбол: Висша лига 2023/2024
17:00
Уест Хям Юнайтед - Нотингам Форест Футбол: Висша лига 2023/2024
19:00
Челси - Манчестър Сити Футбол: Висша лига 2023/2024
21:00
Ливърпул - Брентфорд Футбол: Висша лига 2023/2024
23:00
Кристъл Палас - Евертън Футбол: Висша лига 2023/2024
  • Вторник - 16.07.2024
  • Вто
07:00
Сърбия - Англия Футбол: "UEFA EURO 2024" /n/
09:00
11:00
"Футболфест" студио за Европейското първенство по футбол 2024 /n/
12:00
Испания - Хърватия Футбол: "UEFA EURO 2024" /n/
14:00
Полша - Нидерландия Футбол: "UEFA EURO 2024" /n/
16:00
Австрия - Франция Футбол: "UEFA EURO 2024" /n/
18:00
Дневник УЕФА ЕВРО 2024 предаване за УЕФА ЕВРО 2024 /n/
18:30
Финал Футбол: "UEFA EURO 2024", финал /n/
20:30
Награждаване и церемония по закриването Церемония по закриване на Европейското първенство по футбол /n/
21:00
Пълен обзор на УЕФА ЕВРО 2024 предаване за УЕФА ЕВРО 2024
22:00
Белгия - Словакия Футбол: "UEFA EURO 2024" /n/
  • Вторник - 16.07.2024
  • Вто
05:40
Телепазарен прозорец - ВТОРНИК, 16 юли 2024 година
05:55
09:30
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /избрани моменти/
11:00
Това го знам детско куиз шоу /п/
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Демонът на империята тв филм /2 серия/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Семейството на джиновете, 2020 анимационен филм
14:45
Благуните детски филм
15:15
Арабела се завръща или Румбурак - крал на света на приказките тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Английският съсед тв филм /2 серия/
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Аз и моите жени тв филм /2 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас
23:25
Любов в окови 4 тв филм /15 епизод/
  • Вторник - 16.07.2024
  • Вто
07:50
"Частни детективи" - сериал, сезон 4
08:50
11:00
"Любов на прага ти" - романтика с уч. на Стефани Бенет, Дариен Мартин, Ейприл Телек и др. /п/
13:00
"Вълшебната градина" - романтика, семеен с уч. на Дженифър Бонър, Бритън Уеб, Изабела Годой и др.
15:00
"Ани" - комедия, семеен с уч. на Камерън Диас, Джейми Фокс, Роуз Бърн и др. /п/
17:30
"От Русия с любов" - екшън, приключенски, трилър с уч. на Шон Конъри, Бърнард Лий, Робърт Шоу и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6
21:00
"Феята на зъбките" - комедия, семеен, фентъзи с уч. на Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс и др.
23:00
"На лов за Червения Октомври" - трилър, екшън, приключенски с уч. на Шон Конъри, Алек Болдуин, Скот Глен и др.
  • Вторник - 16.07.2024
  • Вто
08:00
"Хуберт без Щалер" - сериал /п./
09:00
10:00
"Опасни улици" - сериал /п./
11:00
"Съдебна зала: Ел Ей" - сериал /п./
12:00
"Смъртоносно оръжие" - сериал /п./
13:00
"Американецът" - екшън, трилър (САЩ, Великобритания, 2010 г.), режисьор: Антон Корбен, в ролите: Джордж Клуни, Ирина Бьорклунд, Виоланте Плачидо, Йохан Лейсен, Паоло Боначели, Текла Ройтен и др.
15:00
"Хуберт без Щалер" - сериал, с.8, еп.16
16:00
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.2, еп.4
17:00
"Кланът" - сериал, еп.10
18:00
"Съдебна зала: Ел Ей" - сериал, с.3, еп.2
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.4, еп.2
20:00
"Смъртоносно оръжие" - сериал, с.1, еп.3
21:00
"Фауда" - сериал, с.2, еп.1
22:00
"Отбранителна линия" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2013 г.), режисьор: Гари Флейдър, в ролите: Джейсън Стейтъм, Джеймс Франко, Уинона Райдър, Изабела Видович, Кейт Бозуърт, Кланси Браун, Рашел Леф...
  • Вторник - 16.07.2024
  • Вто
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11, 2 епизода /п/
08:45
10:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 1 /п/
11:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 2 /п/
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 7, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3
18:00
"Монк" - сериал, сезон 2 /п/
19:00
"Монк" - сериал, сезон 2
20:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 2, 2 епизода
22:00
"Универсален войник: Регенерация" - приключенски, екшън, фантастика с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Гари Купър, Захари Бахаров и др.