Програма

  • Тв програма bTV
  • Тв програма NOVA
  • Тв програма BNT
  • Тв програма NOVA SPORT
  • Тв програма DIEMA
  • Тв програма DIEMA SPORT
  • Тв програма DIEMA SPORT 2
  • Тв програма DIEMA SPORT 3
  • Тв програма KINONOVA
  • Тв програма BTV ACTION
  • Събота - 13.04.2024
  • Съб
06:30
ПРЕМИЕРА: "Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), с.2, еп.1
07:30
11:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Загадки за начинаещи: Обучение в убийство" - мистъри, криминален (САЩ, 2020 г.), режисьор: Майкъл Робисън, в ролите: Джил Уагнър, Кристофър Полаха, Робин Томас, Престън Вандерслайс и др.
14:15
ПРЕМИЕРА: "Шаферка под наем" - романтичен (САЩ, 2023 г.), режисьор: Питър Бенсън, в ролите: Хънтър Кинг, Чандлър Маси, Франческа Бианки, Дона Бенедикто, Анджла Палмер, Роурк Кричлоу, Кейси Мандерсън и...
16:00
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
17:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:30
bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър, с.7
22:00
"Под прикритие" - сериал, с.1, еп.10
23:00
"Годзила" - фантастика, екшън, трилър (САЩ, Япония, 2014 г.), режисьор: Гарет Едуардс, в ролите: Eрън Тейлър-Джонсън, Елизабет Олсън, Брайън Кранстън, Кен Уатанабе, Жюлиет Бинош, Сали Хокинс, Дейвид С...
  • Събота - 13.04.2024
  • Съб
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
Темата на NOVA
13:00
"Мистър Дийдс" - с уч. на Адам Сандлър, Джон Туртуро, Питър Галахър и др.
15:00
"Мансардата" - с уч. на Дрю Баримор, Ейлин Есел, Харви Фиърстейн и др.
17:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Газ до дупка" - с уч. на Скот Истууд, Гая Уайс, Клеменс Шик и др.
  • Събота - 13.04.2024
  • Съб
02:30
Еротичен Телепазар
07:30
12:00
Херта Берлин - Ханза Рощок Футбол: Втора Бундеслига 2023/2024 /n/
14:00
Студио "Висша лига и Чемпиъншип" директно
14:30
Лийдс Юнайтед - Блекбърн Роувърс Футбол: Чемпиъншип 2023/2024 директно
16:30
Борусия Мьонхенгладбах - Борусия Дортмунд Футбол: Бундеслига 2023/2024 директно
18:25
Студио "Бундеслига" директно
19:00
Купа на АФК: Обзор предаване за азиатски футбол 2023/2024 /n/
19:30
ПАС Янина - Астерас Триполис Футбол: Суперлига на Гърция 2023/2024, плейофи директно
21:25
Новини
21:30
Шампионска лига на Азия: Обзор предаване за азиатски футбол 2023/2024 /n/
22:00
ЮС Мастърс 2024 Голф, ден 3 директно
  • Събота - 13.04.2024
  • Съб
04:45
Програмна пауза
08:00
10:00
Ботев Пловдив - Ботев Враца Футбол: efbet Лига 2023/2024 /n/
12:00
ЦСКА - Пирин Футбол: efbet Лига 2023/2024 /n/
14:00
Дневник НБА предаване за американски баскетбол 2023/2024 /n/
14:30
Студио "Втора професионална лига" директно
15:00
Марица - Септември Футбол: Втора професионална лига 2023/2024 директно
16:55
Студио "Втора професионална лига" директно
17:15
Студио "efbet Лига футбол" директно
17:45
Славия - Хебър Футбол: efbet Лига 2023/2024 директно
19:40
Студио "efbet Лига футбол" директно
20:15
Черно Море - Левски Футбол: efbet Лига 2023/2024 директно
22:10
Студио "efbet Лига футбол" директно
22:45
Уест Бромич Албиън - Съндърланд Футбол: Чемпиъншип 2023/2024 запис
  • Събота - 13.04.2024
  • Съб
07:30
Обзор на кръга в английската Висша Лига предаване за английски футбол 2023/2024 /n/
08:30
10:30
Плимут Аргайл - Лестър Сити Футбол: Чемпиъншип 2023/2024 /n/
12:30
Премиър Лийг Токшоу предаване за английски футбол 2023/2024 /n/
13:30
Преди кръга във Висшата лига V1 предаване за английски футбол 2023/2024 /n/
14:00
Студио "Висша лига" директно
14:30
Нюкасъл Юнайтед - Тотнъм Хотспър Футбол: Висша лига 2023/2024 директно
16:25
Студио "Висша лига" директно
17:00
Манчестър Сити - Лутън Таун Футбол: Висша лига 2023/2024 директно
18:55
Студио "Висша лига" директно
19:30
Борнемут - Манчестър Юнайтед Футбол: Висша лига 2023/2024 директно
20:20
Студио "Висша лига" директно
21:45
Студио "Лига 1" директно
22:00
Рен - Тулуза Футбол: Лига 1 на Франция 2023/2024 директно
23:55
Студио "Лига 1" директно
  • Събота - 13.04.2024
  • Съб
08:30
Пътят към UEFA Евро 2024 магазинно предаване за европейски футбол /n/
09:00
11:00
Сакраменто Кингс - Финикс Сънс Баскетбол от НБА 2023/2024 /n/
13:30
Студио "Бундеслига" директно
14:00
Холщайн Кийл - Оснабрюк Футбол: Втора Бундеслига 2023/2024 директно
15:55
Студио "Бундеслига" директно
16:30
Байерн Мюнхен - Кьолн Футбол: Бундеслига 2023/2024 директно
18:25
Студио "Бундеслига" директно
19:00
Дневник НБА предаване за американски баскетбол 2023/2024
19:30
Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт Футбол: Бундеслига 2023/2024 директно
21:30
Шалке 04 - Нюрнберг Футбол: Втора Бундеслига 2023/2024 директно
23:30
Рб Лайпциг - Волфсбург Футбол: Бундеслига 2023/2024 запис
  • Събота - 13.04.2024
  • Съб
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: Докоснат от Господ документален филм за Карлос Насар /вдигане на тежести/
15:30
Библиотеката
16:00
Приключенията на един Арлекин тв филм /2 серия/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Господин Найс игрален филм /копродукция, 2009г./, режисьор Бърнард Роуз, в ролите: Рис Айфанс, Клои Севини, Дейвид Тюлис, Елса Патаки и др. (16)
  • Събота - 13.04.2024
  • Съб
06:00
"Приключенията на Дали и Спанки" - семеен, драма с уч. на Денис Ричардс, Трейс Адкинс, Брена Д'Амико и др. /п/
08:10
10:20
"Мавка: Горска песен" - анимация
12:20
"Малки жени" - романтика, драма с уч. на Сирша Ронан, Ема Уотсън, Лора Дърн и др.
15:10
"Мисията невъзможна: Престъпна нация" - с уч. на Том Круз, Ребека Фъргюсън, Джеръми Ренър и др. /п/
17:50
"Браво, момчето ми!" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Майло Вентимиля, Джеймс Каан и др.
20:00
"Такси" - екшън, комедия, криминален с уч. на Сами Насери, Фредерик Дифентал, Марион Котияр и др.
21:50
"Терминалът" - романтика, комедия, драма с уч. на Том Ханкс, Катрин Зита-Джоунс, Стенли Тучи и др.
  • Събота - 13.04.2024
  • Съб
07:30
"Разобличаване" - сериал, с.1, еп.13
08:30
10:30
"Умирай умно" - екшън, комедия (САЩ, 2008 г.), режисьор: Питър Сигъл, в ролите: Стив Карел, Ан Хатауей, Алън Аркин, Дуейн Джонсън, Тери Крюс, Дейвид Кекнър, Бил Мъри, Патрик Уорбъртън, Маси Ока, Нейт ...
12:45
"Ловецът: Ледената война" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016 г.), режисьор: Седрик Никола-Троаян, в ролите: Джесика Частейн, Крис Хемсуърт, Емили Блънт, Шарлийз Терон, Марк Халдър, Сам Клафлин,...
15:00
"Стани богат" - телевизионна игра /п./
17:00
Премиера: "Невероятната планета Земя" - документална поредица, с.4, еп.12
17:30
"Да Знаеш Как" - предаване за ремонти и обзавеждане /п./
18:00
"В дивата пустош с Беър Грилс" - приключенско риалити, с.3, еп.1
19:00
Премиера: "Тунинг" - автомобилно шоу
20:00
"Без последна спирка" - екшън, криминален, трилър (Великобритания, САЩ, 2018 г.), режисьор: Жауме Колет-Сера, в ролите: Лиъм Нийсън, Вера Фармига, Патрик Уилсън, Джонатан Банкс, Сам Нийл, Елизабет Мак...
22:00
"Смъртоносен удар" - екшън, криминален, драма (САЩ, 2008 г.), режисьор: Джеф Кинг, в ролите: Стивън Сегал, Холи Дигнард, Крис Томъс Кинг, Майкъл Филипович и др. [14+]
  • Събота - 13.04.2024
  • Съб
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11, 2 епизода
08:45
12:00
"Монк" - сериал, сезон 1, 2 епизода /п/
14:00
"Мъже на работа" - сериал, сезон 1
14:20
"Непробиваем" - екшън, комедия, приключенски с уч. на Бил Нън, Деймън Уейънс, Джеймс Фарентино и др. /п/
16:10
"Гордо изправен" - екшън, криминален с уч. на Дуейн Джонсън, Ашли Скот, Джони Ноксвил и др. /п/
17:50
"Ченгето от Бевърли Хилс 2" - екшън, комедия, криминален с уч. на Бригите Нилсен, Джъдж Рейнхолд, Еди Мърфи и др. /п/
20:00
"Гордо изправен: Разплатата" - екшън с уч. на Кевин Сорбо, Ей Джей Бъкли и др.
22:00
"С пълна газ" - биографичен, спорт с уч. на Даниел Брюл, Крис Хемсуърт, Оливия Уайлд и др.